Dostawa

Koszty dostawy nie są wliczone w cenę produktu zakupionego w naszym sklepie i są doliczane na końcowym etapie składania zamówienia.

Czas dostawy to czas przygotowania do wysyłki po zaksięgowaniu wpłaty na koncie lub po złożeniu zamówienia “za pobraniem” + czas transportu.

Bim.Bla oferuje następujące możliwości dostawy:

1. POCZTA POLSKA – przesyłka priorytetowa w cenie 11 zł lub 19 zł za pobraniem. Przesyłka dotrze do Państwa w maksymalnie ciągu 3 dni roboczych od dnia nadania. Zazwyczaj przesyłki docierają do Klientów po 2 dniach. Paczki pocztowe wysyłamy od poniedziałku do piątku.

2. KURIER DHL – przesyłka w cenie 15 zł dotrze do Państwa w ciągu jednego dnia (od daty nadania) na terenie całej Polski. Paczki nadawane są dopiero po zaksięgowaniu płatności na koncie.

3. PACZKOMAT  - (w dniach 13.07. - 05.08.2018 - dostawa Paczkomatem będzie niedostępna) to system skrytek pocztowych, służący do odbierania paczek 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. Osoba robiąca zakupy na stronie bimbla.pl – po zamówieniu przesyłki do Paczkomatu - otrzyma SMS i e-mail z kodem odbioru w momencie dostarczenia przesyłki do wybranego Paczkomatu. Aby odebrać przesyłkę wystarczy wpisać na panelu Paczkomatu numer telefonu komórkowego oraz otrzymany kod odbioru, a skrytka z oczekiwaną przesyłką otworzy się.

Przesyłka trafia do Paczkomatu w 1 dzień roboczy po nadaniu przesyłki, czyli zazwyczaj do 48h od złożenia zamówienia. 

Jeśli Klient nie odbierze przesyłki w ciągu 3 dni, zostanie ona przewieziona do najbliższego Oddziału InPost. O adresie, pod którym paczka będzie czekać do odbioru Klient zostanie poinformowany SMS-em i e-mailem. W przypadku nieodebrania przesyłki w ciagu 14 dni od momentu doręczenia jej do Paczkomatu, InPost zwróci przesyłkę nadawcy.

4.     ODBIÓR OSOBISTY na terenie Warszawy możliwy jest po wcześniejszym umówieniu.

Kontakt z nami:

hello@bimbla.pl lub tel. 601 357 530  lub  606  775 559


Życzymy udanych zakupów!


In case of shipping Bim.Bla outside of Poland, please contact us: hello@bimbla.pl

We will get back to You as soon as possible and arrange delivery.

The English version of the store is opening soon!